merakettikleriniz.jpg
Su Yalıtımı İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

Yıllar boyu yaptığınız birikimi en iyi şekilde değerlendirmek için cevap bulmanız gereken soruları şöyle sıralayabiliriz:
1- Yapının temelinde su yalıtımı yapılmış mı?
Binanın bodrumunda perde duvar, kiriş ya da kolonlarda su izleri, çatlaklar, su ve nemden kaynaklanan siyah lekeler ya da pamukçuklar yapının temelinde su yalıtım problemi olduğunu gösterir. Temellerde yapılan su yalıtımı uygulamaları, betonun ve demirlerin taşıma özelliğini korumasına yardımcı olduğundan deprem güvenliği sağlar. Binanın temellerine sonradan su yalıtımı yapılarak binanın suyun zararlı etkilerinden korunmasının mümkün olmadığı unutulmamalıdır.
2- Teras veya eğimli çatıda su yalıtımı yapılmış mı?
Binanın en üst katında veya çatı katı tavan ve duvarlarındaki su izleri, sıva kabarıklıkları ve çatlaklar yapıda su yalıtımı yapılmadığını gösterir.
3- Banyo, tuvalet gibi ıslak hacimlerde su yalıtımı yapılmış mı?
Binanın ara katlarındaki tavan ve duvarlarda su izleri, sıva kabarıklıkları, çatlaklar yapıda su yalıtımı eksikliğini gösterir. Kiralayacağınız veya satın
alacağınız konutun tavanındaki sorunlar, üst komşunuzun doğru su yalıtımı yaptırmamış olduğunu gösterir. Alt katın tavanında oluşmuş olan sorunlar ise sizin dairenizdeki su yalıtımı sorunlarına işaret eder.Özde Yalıtım & Zemin Sistemleri Kurumsal
“Türkiye’de ve Dünya’da geleceğe yönelik konu uzmanınız...”Özde Yalıtım ve Zemin Sistemleri; Yapı Kimyasalları konusunda mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermekamacı ile kurulmuştur.Projelerimiz kalite, fiyat ve hız ekseninde, uygulama öncesi ve sonrasında da hizmet vermeye odaklıdır. Zamaniçinde tecrübelerimiz göstermiştir ki; “Kaliteli malzeme, tüketicileri doğru sonuca ulaştırmaya tek başına yeterliolmamaktadır. Gerçek kalite, doğru malzeme ile doğru işçiliğin birleşmesiyle elde edilmektedir.’&rsqu..
Bize Ulaşın
Veysel Karani Mah. Çolak Oğlu Sok. 10/24 Kat 1 Sancaktepe / İstanbul

Telefon : 0216 572 64 51
Faks      : 0216 572 64 59
E-Mail   : [email protected]
©2013 Özde Yalıtım ve Zemin Sistemleri LTD.ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.